O PRODUKTE MAXXES

Maxxes je veľmi silné a 100% prírodné afrodiziakum. Zlepšuje sexuálnu funkciu mužov a pomáha pri poruchách erekcie. Pomôže Vám dosiahnuť silnejšiu a dlhšie trvajúci erekciu a účinne bojuje s predčasnou ejakuláciou. Vďaka Maxxes opäť získate sebavedomie.

 
  • Zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov
  • Silnejšia a dlhotrvajúca erekcia už po 45 minútach
  • Účinnosť až 36 hodín
  • Zosilňuje libido a sexuálnu túžbu
  • Zvyšuje sexuálnu energiu a oddialuje ejakuláciu
  • Pôsobí priaznivo na tvorbu a mobilitu spermií
  • 100% prírodný bez vedľajších účinkov
  • Bez lekárskeho predpisu
  • Overené v 50 krajinách sveta
Objednať maxxes

Nenechajte sa zaskočiť!

zloženie maxxes

Maxxes je doplnok stravy pre mužov vytvorený starostlivou kombináciou bylín. Správny pomer látok obsiahnutých v tabletách vám napomôže zlepšiť prekrvenie pohlavných orgánov a zosilniť vaše libido. Kombinácia látok slúži na podporu erekcie, zlepšuje sexuálne funkcie muža, pomáha pri liečbe erektílnej alebo erektívnej dysfunkcii, predlžuje dobu pohlavného styku, zabraňuje predčasnej ejakulácii a má pozitivní účinok na pohyblivosť spermií.

Žen-šen pravý (Panax ginseng)
Najdôležitejšie účinné látky - saponíny, ktoré sa nazývajú ginsenozoidy. Uvoľňujú v organizme existujúci testosterón, ktorý zvyšuje sexuálny apetít a p

Kustovnica čínska (Lycium barbarum)
Táto bylina má antioxidačné, imunostimulačné, protinádorové účinky a pôsobí hepatoprotektívne.

Lesklokorka lesklá (Glossy ganoderma)
Táto bylina aktívne pôsobí imunostimulačne, antimikrobiálne, antioxidačne, antialergicky a protizápalovo.

Kananga vonná (Cananga odorata)
Pomáha uvoľniť nervové napätie organizmu, odstraňuje frigidnost.

Jasminový esenciálny olej (Jasminum officinale)
Má preverený afrodiziakálny účinok, ktorý rieši všetky typy sexuálnych problémov.

Dávkovanie:

Nechajte rozpustiť pod jazykom jednu tabletu 45 minút pred sexuálnou aktivitou a budete mať pevnú a dlhotrvajúcu erekciu.

Prečítať viac

Maxxes je klinicky testovaný doplnok stravy pre zlepšenie a predĺženie erekcie a vášho sexuálneho života. Vyzkúšajte Maxxes a užívajte si dlhotrvajúci sex so svojou partnerkou bez obáv.

Časté otázky

Ako funguje MAXXES?

Starostlivá kombinácia bylín v tabletkách MAXXES pôsobí komplexne na zlepšenie Vášho sexuálneho života.  MAXXES zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov, a tím zaručuje rýchlejšiu, dlhšie trvajúcu a spoľahlivú erekciu. Zároveň zosilňuje Váš sexuálny apetit a túžbu. Vďaka produktu MAXXES opäť získate sebavedomie a dôveru pre maximálne sexuálne uspokojenie.

Ako správne používať MAXXES?

Stačí nechať rozpustiť jednu tabletu pod jazykom 45 minút pred pohlavným stykom. Neprehĺtať! Tabletky MAXXES majú účinnosť až 36 hodín a preto neprekračujte doporučené dávkovanie 1 tabletu na deň.

Má MAXXES nežiadúce vedľajšie účinky alebo obmedzenia?

100% prírodný produkt MAXXES nemá žiadne vedľajšie účinky a môže sa používať aj s alkoholom a kofeinom. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu sa môže MAXXES užívať dlhodobo bez komplikácií. Produkt MAXXES dobre tolerujú aj ľudia liečený na zvýšený krvný tlak.

Objednať maxxes

Nenechajte sa zaskočiť!